Forsage

JSME PROFESIONÁLOVÉ V OBLASTI RUČNÍHO NÁŘADÍ A DÍLENSKÉHO VYBAVENÍ

Kategorii profesionálního nářadí a vybavení představují naše značky ROCKFORCE, FORCEKRAFT a FORSAGE.

Toto nářadí vyžaduje vysoké nároky na trvanlivost, přesnost, spolehlivost, a zpravidla se provozuje v obtížných a drsných podmínkách montážního procesu, v podmínkách autoservisů, provádějících důležité a složité technické práce.

Pozorný přístup k zákazníkům a hloubkové studium jejich poptávky, jakož i podrobná analýza konkurenčních nabídek na trhu, pečlivá a společná práce servisních specialistů a inženýrů výrobních závodů na zlepšování produktů, výběr vysoce kvalitní surovin a materiálů společně s pokročilými technologiemi nám umožnily poskytnout spotřebitelům tyto značky.


Kategorii poloprofesionálního nářadí
 určeného k provádění méně složitých technických prací, ​​představují 
naše značky PARTNER, PATRON a BAUMAUTO.

Spolehlivost, kvalita a dostupnost je to co našim zákazníkům umožňuje vybavit svoji dílnu kvalitním a cenově dostupným nářadím.

Nová značka naší společnosti WMC TOOLS je kvalitní volbou pro domácí využití. Nářadí WMC TOOLS je užitečným, všestranným a nezbytným doplňkem každé domácnosti. S jeho pomocí snadno odstraníte jakýkoli druh poruchy v domě a v garáži. Bude skvělým pomocníkem pro montáž a demontáž nábytku, instalatérské a jiné drobné opravy, které se často vyskytují v každodenním životě. Široká řada sad WMC TOOLS poskytuje každému možnost vybrat si požadovanou sadu nářadí.

Jsme rádi, že můžeme každému nabídnout slušné a vysoce kvalitní elektrické nářadí pro domácnost po naší značkou FORSAGE. Při výběru elektrického nářadí pod značkou FORSAGE získáte konkurenceschopnou a dostupnou cenu, kvalitu a funkčnost.

Artikel-Bild

Opening hours

Mo - Su: 9:00-18:00


Phone: +420 722 570 008

Email: info@forsageinstrument.cz

Internet: https://www.forsageinstrument.cz/